Jako kreatywna i dynamiczna firma, przed opracowaniem naszych unikalnych rozwiązań, zawsze badamy i oceniamy sposób, w jaki robiono to w przeszłości.

W 1994 r. opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy nowe urządzenie elektryczne: na naszej linii produkcyjnej powstała pierwsza opatentowana aktywna deska do prasowania.

Była to pierwsza profesjonalna deska do prasowania przeznaczona do użytku domowego, z podgrzewaną powierzchnią, nadmuchem, odsysaniem i wbudowanym bojlerem. Był to nasz pierwszy krok na rynku małych urządzeń gospodarstwa domowego.

SIŁA I STABILNOŚĆ CIĄGLE EWOLUUJĄCEJ I ROZWIJAJĄCEJ SIĘ GRUPY PRZEMYSŁOWEJ.

Siła i stabilność ciągle ewoluującej i rozwijającej się grupy przemysłowej. Na przestrzeni lat Euroflex rozwinął swoje kompetencje jako producent poprzez rozszerzanie i integrowanie szerokiego zakresu działalności, co pozwoliło mu jeszcze szybciej reagować na potrzeby produkcyjne i projektowe.

Przejęcie ważnych firm działających w pokrewnych sektorach okazało się dobrym wyborem, który doprowadził do większej elastyczności z punktu widzenia zarządzania i działalności operacyjnej. Równocześnie pojawiły się nowe możliwości biznesowe, zarówno w zakresie produktów, jak i usług..

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY SYSTEM PRODUKCYJNY

Produkcja

Rozległa wiedza zdobyta dzięki partnerom w dziedzinie przemysłowego przetwarzania tworzyw sztucznych i stali pozwoliła firmie Euroflex odgrywać główną rolę na rynku: doświadczona, kompetentna, profesjonalna, a jednocześnie zapewniająca wydajność i elastyczność w każdej fazie procesu produkcyjnego.

Od linii montażowej do automatycznej produkcji kotłów; od formowania tworzyw sztucznych do wsparcia zarządzania i logistycznego przy wdrażaniu linii produktów, Euroflex jest firmą zaawansowaną technologicznie i silnie ukierunkowaną na innowacje.