WIZJA

Ambitnym celem firmy Euroflex jest zrewolucjonizowanie tradycyjnego podejścia do prac domowych.

Efektywność i prostota każdego urządzenia Euroflex gwarantuje doskonałe wyniki w zakresie wydajności i trwałości, co przekłada się na krótszy czas pracy i oszczędność energii.

Naszym celem jest poprawa jakości naszego życia, dając nam więcej wolnego czasu, który możemy poświęcić sobie i swoim pasjom.

INNOWACJA

Innowacyjność, od zawsze wpisana w DNA Euroflexu, jest osiągana dzięki nieustannej obserwacji rynku i potrzeb klientów, próbom przewidywania trendów, tworzenia możliwości i zaspokajania potrzeb, które dopiero się pojawią.

Historia potwierdza trafność tezy Euroflexu: od momentu powstania do dnia dzisiejszego, firma wykazała się zdolnością do osiągania innowacyjnych wyników w projektowaniu i rozwoju produktów przed innymi, wprowadzając w życie unikalne rozwiązania dzięki współdziałaniu technologii i zastosowań z różnych sektorów przemysłu.

Innowacje są wprowadzane na poziomie produkcji, począwszy od etapu analiz i badań przedprodukcyjnych, których celem jest uzyskanie najlepszego powiązania bezpieczeństwa, niezawodności i wszechstronności zastosowania.

R&D DESIGN

W Euroflex dążenie do wysokiego poziomu innowacyjności, jakości i niezawodności przechodzi drobiazgową procedurę od pomysłu do produktu, który spełnia potrzeby konsumentów w nowy, prosty i intuicyjny sposób.

W każdej fazie projektu najnowocześniejszy dział badawczo-rozwojowy Euroflex wykorzystuje swoją rozległą wiedzę na temat materiałów, projektowania i technik prototypowania w celu opracowania unikalnych rozwiązań.

JAKOŚĆ

Euroflex wykorzystuje zdobyte przez lata doświadczenie i know-how na każdym etapie procesu produkcyjnego. Dla Euroflexu jakość jest nie tylko podstawowym celem, do którego należy zmierzać, krok po kroku, w całej gamie produktów, ale także zasadą przyjętą przez wszystkich i stosowaną na każdym poziomie procesu produkcyjnego. Świadczą o tym ważne certyfikaty uzyskane zarówno na poziomie korporacyjnym (ISO-9001: 2000), jak i zarządzania systemami (TÜV).

Jakość jest najważniejsza od wczesnych etapów każdego projektu: począwszy od projektowania, poprzez stosowanie metodologii FMEA, aż po rygorystyczne testy odporności i wydajności, w wyniku których każdy komponent otrzymuje certyfikat. Wybór dostawców, cały proces produkcji każdego urządzenia.

NASZA MARKA

Nazwa Euroflex jest promowana na całym świecie dzięki rewolucyjnej linii produktów Vapour, Thermal, Smooth dystrybuowanych poprzez sprawną sieć biur w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji.