Unikalne cechy produktów marki Euroflex

Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z inspiracji produktami komercyjnymi, dzięki czemu ich stosowanie w warunkach domowych jest wyjątkowo skuteczne.

Produkty udoskonalone technologicznie zapewniają najwyższą wydajność

Wszystkie produkty Euroflex są wykonane z wykorzystaniem wysokiej jakości bojlera ze stali nierdzewnej (zwanego także generatorem pary), który PODGRZEWA wodę do 130° C, dzięki czemu para jest gorętsza i bardziej sucha, niż w produktach innych marek.

Firma Euroflex, marka, jak sprzedawać produkty

Dlaczego funkcja SUPERHEATING jest ważna? Z dwóch powodów:

1. Lepsza jakość pary

 • Gorętsza para – ciepło zmiękcza brud, co przyspiesza czyszczenie
 • Bardziej sucha para – oznacza, że podłogi nie są nasiąknięte wodą i szybciej schną bez smug

2. Korzyści dla zdrowia i higieny

Zarazki uwielbiają żyć na gładkich i twardych powierzchniach domowych. W czasie pandemii ludzie są szczególnie wrażliwi, jeśli chodzi o nawyki związane z utrzymaniem czystości. Dość często zdarza się, że choroby rozprzestrzeniają się poprzez dotknięcie powierzchni, na której znajdują się zarazki. Użycie NAGRZEWANEJ pary nie tylko zapobiega ewentualnym chorobom, ale także zapobiega ich rozprzestrzenianiu się. Czyszczenie parą przy użyciu produktów Euroflex Vapour to świetny sposób na ochronę domu przed większością bakterii, grzybów i niektórych wirusów. Czyszczenie powierzchni przy użyciu produktów Euroflex Vapour może zabić do 99,99% bakterii i innych szkodliwych zarazków.

Mop parowy do podłóg Vapour M2R

Euroflex do wszystkich swoich urządzeń do czyszczenia parą podłóg zastosował NOWĄ technologię Ultra Dry Steam, wykorzystując gorącą płytę pod podstawą, która działa jak wzmacniacz ciepła, aby szybciej usuwać brud. Płyta grzejna pomaga również wysuszyć wilgoć gromadzącą się na podkładce, zapewniając tym samym powierzchnię bez smug.

Bojler i płyta grzejna współdziałają, aby zapewnić wystarczającą ilość ciepła do szybkiego i łatwego usuwania trudnych zabrudzeń, bez pozostawiania nadmiernej wilgoci na podłodze. Ponadto superchłonne, zmywalne i wymienne pady z mikrofibry mają specjalną wkładkę, która ułatwia wchłanianie brudu i wilgoci, co gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia.

Korzyści z zastosowania produktów parowych Euroflex:

 • Podłogi schną szybko, bez smug
 • Najbezpieczniejsze produkty do stosowania przy sprzątaniu większości uszczelnionych powierzchni twardych, w tym podłóg wrażliwych na działanie wody, takich jak drewno, panele podłogowe czy laminaty.
 • Lepsza wydajność czyszczenia dzięki gorętszej parze
 • Brak utraty pary umożliwia czyszczenie bez przerwy (z wyjątkiem konieczności uzupełnienia)
 • Długotrwałe i wytrzymałe produkty – objęte 2-letnią gwarancją producenta
 • Czyszczenie bez użycia środków chemicznych – produkty przyjazne dla rodziny, zwierząt i środowiska, oszczędzające energię i wodę.

Urządzenia do czyszczenia parą
Euroflex wielozadaniowy mop parowy M4S i myjka M6S

 • Para jest bardziej sucha, co zapobiega nadmiernemu nagromadzeniu wilgoci i sprawia, że podłogi nie są nasiąknięte wodą.
 • Para jest gorętsza, przez co szybciej zmiękcza i rozluźnia brud.
 • Para jest wstępnie wytwarzana i utrzymywana w kotle w wysokiej temperaturze nawet podczas przestoju.
 • Para działa w sposób ciągły, co zapobiega utracie ciepła pary podczas czyszczenia.