THERMAL X1

Euroflex Thermal X1

Znacznie więcej niż zwykły mop parowy, Euroflex Thermal X1 czyści w ciągu kilku sekund wszystkie rodzaje twardych podłóg, wykorzystując technologię egzotermiczną (120° C).

EKOLOGICZNY

Oszczędza do 90% wody w porównaniu z tradycyjnym mopem i 70% energii elektrycznej w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Zaledwie 100ml wody i zaledwie 400 W mocy wystarcza do wyczyszczenia 90 metrów kwadratowych.

ŁATWY W UŻYCIU

Jest niewiarygodnie lekki i łatwy w obsłudze. Z łatwością dotrze do każdego miejsca na podłodze! Po podłączeniu do gniazdka elektrycznego jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 3 minut.

WIELOFUNKCYJNY

Jest to urządzenie wielofunkcyjne! Dzięki zastosowaniu nakładki do zbierania kurzu staje się mopem do kurzu.

DEZYNFEKCJA

Usuwa 99% bakterii z podłogi dzięki energii cieplnej uwalnianej przez płytę aluminiową, bez użycia środków chemicznych, a jedynie wody, aby uzyskać doskonałe czyszczenie.

INTELIGENTNY SYSTEM WSPOMAGANIA

Inteligentny system wspomagania jest wyposażony w czujniki, które poprowadzą Cię przez proces sprzątania. Jeśli poziom wilgotności jest zbyt niski lub gdy ściereczka wyschnie, Thermal X1 będzie sygnalizował, kiedy należy napełnić zbiornik lub wymienić ściereczkę z mikrofibry.

Thermal X1

Mop termiczny do czyszczenia podłóg

Euroflex jako pierwszy na świecie stworzył urządzenie do czyszczenia podłóg wykorzystujące technologię egzotermiczną (patent międzynarodowy).
W termodynamice proces przekazywania ciepła opisuje reakcję, która uwalnia energię w postaci ciepła z układu do jego otoczenia. Thermal X1 przenosi ciepło ze swojej aluminiowej płyty (osiągającej temperaturę 250°F/120°C) na znajdujący się pod nią pad czyszczący, tworząc energię wystarczającą do czyszczenia twardych powierzchni w najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Działa z precyzyjnie dobraną ilością wody, aby zapewnić idealną wilgotność do czyszczenia. Do wyczyszczenia powierzchni do 1000 ft²/90 m² potrzeba zaledwie 3,5 oz/100 ml wody. Technologia Termotransferu zapobiega również tworzeniu się wewnątrz urządzenia kamienia wapiennego.
Euroflex Thermal X1 to obecnie najbardziej innowacyjne urządzenie do czyszczenia podłóg na rynku.

 

Mop egzotermiczny Thermal X1 to najlepsze rozwiązanie do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg twardych. W celu zoptymalizowania wydajności zaprojektowano specjalne nakładki z mikrofibry, które spełnią każdą potrzebę.

    1. Biały pad: KAŻDA POWIERZCHNIA
    2. Szary pad: ZANIECZYSZCZONA ŚCIEŻKA
    3. Żółta podkładka: ZBIERACZ PYŁU

Ściereczki z mikrofibry są trwałe i można je prać.
Wszystkie są wyposażone w specjalną etykietę, która umożliwia ich usunięcie bez kontaktu z podkładką do zanieczyszczeń.

DANE TECHNICZNE:

Model: MC2 X5

Długość przewodu zasilającego: 6 m

Zasilanie: 220-240 V

Waga: 1,2 kg

Płyta: Aluminiowa 400W – 50Hz

Pojemność zbiornika: 100 ml

Czas aktywacji: 3 min

Wymiary opakowania jednostkowego: 49 x 29 x 10 cm

STABILNY,
STOI SAM W POZYCJI
PIONOWEJ

ZABIJA 99%
BAKTERII

GOTOWY
DO UŻYCIA
W 3 MIN

DO 90%
OSZCZĘDNOŚCI
WODY

ZWROTNY

KABEL ZASILAJĄCY
O DŁUGOŚCI 6M

NIGDY WIĘCEJ
CIĘŻKICH
WIADER

ŚCIERECZKA
Z MIKROFIBRY

INTELIGENTNY 
SYSTEM
WSPOMAGANIA

WAGA
1,2 KG

ZOBACZ TAKŻE:

Euroflex AQUA+

Smooth B2

Smooth B1