Butelka antywapienna
Euroflex AQUA+

Euroflex AQUA+

Stosowanie wody uzdatnionej systemem antywapiennym AQUA+ pozwala na utrzymanie żelazek, parownic i wszystkich urządzeń z bojlerami w dobrej kondycji bez osadzającego się kamienia, gwarantując trzykrotnie dłuższą żywotność.

 

  • Działa dzięki wewnętrznemu magnesowi
  • Nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych
  • Zaleca się opróżnianie bojlera po każdym użyciu.
  • Wyprodukowano we Włoszech

Butelka antywapienna AQUA+

 

Magnetyczna butelka do uzdatniania wody

Stosowanie wody uzdatnionej za pomocą nowego systemu antywapiennego „Aqua+” pozwala na utrzymanie żelazek, parownic i innych urządzeń gospodarstwa domowego z bojlerami parowymi w stanie wolnym od osadów, zapewniając trzykrotnie dłuższą żywotność.

 

Jak to działa:

Po zetknięciu z wodą magnes znajdujący się wewnątrz butelki tworzy pole magnetyczne, które oddziałuje na wszystkie składniki, w tym wapień, przekształcając cząsteczki węglanu wapnia z kalcytu w aragonit.

Kalcyt to kryształ węglanu wapnia o romboedrycznym kształcie i bardzo dużej zdolności agregacji. Sprzyja on zagęszczaniu (powoduje to powstawanie słynnej białej patyny, która przylega do powierzchni kontaktowych, tworząc szkodliwe osady wapienne). Cząsteczka aragonitu ma kształt pryzmatyczny o małej sile agregacji, który łatwiej przepływa. Umożliwia to wydalanie węglanu wapnia.

W ten sposób butelka AQUA + neutralizuje kryształy kalcytu, ZAPOBIEGAJĄC powstawaniu kamienia wapiennego.

 

 

 

Jak używać

Sposób użycia

– Napełnić butelkę wodą z kranu.

– Odczekać 30 minut (minimum 15 minut).

– Bezpośrednio przed użyciem wlać zjonizowaną wodę do zbiornika urządzenia.

WAŻNE: po zakończeniu użytkowania nie pozostawiaj wody w zbiorniku urządzenia, ponieważ mogłoby to negatywnie wpłynąć na skuteczność magnetyzacji.

WSKAZÓWKA: Napełnij butelkę wodą do następnego użycia.

ZOBACZ TAKŻE:

Euroflex AQUA+

Smooth B2

Smooth B1